Yükleniyor..

KAYIT OL

28 Mayıs 2022


Genel Bilgiler

Tarih: 28 Mayıs 2022
Yer: Ayvalık CUNDA Adası
Parkurlar: Koşu 12km / MTB 12km / Yüzme 2km / Kombine
Destekleyenler: HİS Federasyonu, Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediyesi, ADIM ADIM
Katılımcı profili: Tüm katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması zorunludur. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır.


Kayıt Prosedürü

Kayıt formunu doldurup, ödemesini yaptıktan sonra isminiz katılımcı listesinde görünecektir. Yanlış girdiğiniz bir bilgi olursa e-posta göndererek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Son kayıt tarihi 24 Mayıs Salı günüdür. Bu tarihten sonra veya etkinlik alanında kayıt alınmayacaktır. Kontenjan dolduğunda kayıtlar daha erken bir tarihte de kapanabilir.

Erken kayıt: 1 Kasım – 31 Mart arası tek branş  165 ₺– kombine 385 ₺

Geç kayıt: 1 Nisan – 24 Mayıs arası tek branş  195 ₺ – kombine 495 ₺

ÖNEMLİ: Katılımcıların (iş, sağlık vb.) herhangi bir nedenden ötürü etkinliklere katılamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Kayıt ücretleri bir başka etkinliğe  veya kişiye aktarılmaz.


Sporcu Kiti: Her katılımcıya tişört verilir. Koşuculara çipli numara,  bisikletçilere çipli plaka, yüzücülere bone ve çipli bileklik verilir. Numara ve çipini kullanmayan katılımcılar tasnif dışı kalırlar. Sporcu kitleri, her katılımcının şahsen kendisine ve kimlik ibraz edilerek, imza karşılığında verilecektir. Katılacağınız branşın başlangıç saatinden en az 1 saat önce teslim alınmayan kitler verilmez ve bir hak iddia edilemez.


Program

27 Mayıs Cuma 28 Mayıs Cumartesi 29 Mayıs Pazar
17:00 / Kayıt Açılış 09:00 / MTB Start 08:30 Yoga
20:00 / Kayıt Kapanış 13:00 / Yüzme Start
17:00 / Koşu Start
22:00 / After Party

Ödül törenleri, her branşın bitiminde ayrı ayrı yapılacaktır.


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/01/6.jpg

Etkinlik Alanı ve Parkurlar

https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/05/0.jpg

Tüm etkinlik CUNDA FORA GLAMPING alanında yapılacaktır.  Adres: Namık Kemal Mah. 3 Kuyular Caddesi No:8 10405 Cunda

Giyinme, tuvalet, otopark, vestiyer ve sağlık hizmeti bulunacaktır.

12 km koşu parkuru, eğimli bir arazi yapısına sahip olup, uzun ve dik çıkış-inişler bulunmaktadır. Zeminin geneli sert taşlı topraktır. Her türlü koşu ayakkabısı ile koşulabilir. Hava şartlarına uygun kıyafetler giyilmesi, güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka kullanımı önerilir. Parkurda 2 adet su ve 1 adet serinleme noktası olacaktır. Parkur bitirme limiti 90 dakikadır.

Parkur 2 km mesafeli olup, seyirci izlenimine müsaittir. Deniz zemini kumluk ve 2-10m derinlikte sığ bir yapıdadır. Su sıcaklığı ortalama 22 santigrad derece civarındadır. Her türlü tür mayo ve wetsuit kullanımı serbesttir. Parkur şamandıralar ile işaretlenmiştir. Parkurda 2 adet kontrol noktası bulunmaktadır. 1.kontrol noktası 30 dakikada, 2.kontrol noktası 45 dakikada geçilmelidir. Parkurun tamamı 75 dakikada tamamlanmalıdır. Zaman aşımı diskalifiye sebebidir ve yüzücüler parkurdan çıkarılarak, hakem teknesine alınır.

https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/1.jpg

https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/2.jpg

12 km MTB parkuru, koşu parkuru ile aynıdır. Mutlaka ön amortisörlü bir dağ bisikleti,  kilitli pedal, eldiven ve pedli tayt önerilir. Kask zorunludur. Su istasyonu olmayacağı için bisikletçiler sularını mataralarında taşımalıdırlar. Parkur bitirme limiti 90 dakikadır.


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/05/hghj-2.jpg

Kategoriler ve Ödüller

Yaş Tasnifi: Nüfus kağıdındaki doğum yılı baz alınarak 4 farklı yaş grubu yapılır; 18-29 Yaş / 30-39 Yaş / 40-49 Yaş / 50 ve üzeri yaşlar.

A. Tek Branş Katılımı ve Ödülleri: Yüzme veya Koşu veya MTB etaplarından birine katılacağınız anlamına gelir. Süre limitleri içerisinde parkurunu tamamlayamayanlar tasnif dışı kalırlar.

Her branş için parkurunu tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilir.

Her branşta kadın/erkek 4 farklı yaş grubunda ilk üç dereceye kürsü madalyası verilir.

Tek branş için kayıt formunda “branş” seçimi yapılarak buna göre kayıt ücreti ödenmelidir.

B. İkili Branş Katılımı ve Ödülleri: Herhangi iki branşta kendisini denemek isteyenler içindir. Katılınan branşların tasniflerinde ayrı ayrı değerlendirilir ve ödülleri alınır. Ayrıca bir “ikili” değerlendirmesi yapılmaz. Kayıt formunda katılmak istenilen ikili branş seçilerek ödemesi yapılır.

C. Kombine Katılım ve Ödülleri: MTB+Yüzme+Koşu tüm parkurlara katılacağınız anlamını taşır. Kombine sıralamasına girebilmek için ilgili parkurlar belirtilen limitler içerisinde  tamamlanmalıdır.  Tüm branşlardaki bitiriş süreleri toplanarak kombine genel klasman sıralaması oluşturulur. Eşitlik halinde; doğum tarihine (yıl-ay-gün sırasıyla) bakılır. Yaşı büyük olan avantajlıdır.

Genel klasman kadın/erkek ilk 3 dereceye kupa verilir (yaş grubu yoktur). Kombineciler en ucuz katılım ücreti ile ilgili kategorilerin tüm ödüllerine sahip olacaklardır. Amaç, katılımcıları tüm branşlarda gün boyu etkin olmaya teşvik etmektir.

Kombine katılmak için; kayıt formunda “kombine” seçeneği işaretlenmeli ve kayıt ücreti yatırılmalıdır.

ÖNEMLİ: Tüm ödüller törende sırasıyla verilecek, erken ayrılmak isteyenler için özel bir uygulama olmayacaktır. Törene katılamayacak katılımcılar, yerlerine bir refakatçi bırakmalıdırlar. Ödüller daha sonra iletilmez. Ödül alacak kişilerin, destekçi kurumların, organizasyon komitesinin onurlandırılması için etkinliğin tamamını bir bütün olarak düşünerek katılmanızı önemle rica ederiz.


Kurallar / Hatırlatmalar

*Kayıt formunu doldurulup, ücreti yatırılarak onay alan kayıtlar, “katılımcılar” listesinde yayınlanır. Listedeki bilgilerinizde değişiklik olacaksa lütfen e-posta gönderiniz.
* Nüfus kağıdınız yanınızda olmalıdır. Kit teslimi ve yaş tasnifi buna göre yapılacaktır.
* Belirlenen parkur dışına çıkılması diskalifiye sebebidir. Parkur üzerinde yönlendirme işaretleri ve hakem kontrol noktaları ile video çekimi olacaktır.
* Numaralar kimlik kontrolü ile ve imza karşılığı teslim edilecektir. Numarasız şekilde parkura girilmemelidir. Verilen numaralar söylendiği şekilde takılmalıdır. Kontrol noktalarında veya bitişte numaranız kayıt edilemezse sıralamaya giremezsiniz.
* Bu, özel bir etkinlik olacağından herhangi bir sağlık raporu veya lisans gerekliliği yoktur. Katılımcıların sağlık durumlarının bu tip bir etkinliğe uygun olduğunu ve tüm riski üstlendiklerini belirtir toplu kayıt ve “Risk Kabul Formu” ‘nu etkinlik günü kayıt masasında imzalamaları gerekmektedir.
* Genel trafik, mülkiyet ve güvenlik kurallarına uymak katılımcıların kendi sorumluluğudur. Parkur dışındaki yasaklanmış alanlara girilmemelidir. Kural ihlallerinden doğabilecek hukuki sorunların muhatabı katılımcının kendisidir, organizasyon sorumlu tutulamaz.
* Doğayı kirletmemek için suyunuzu istasyon civarında içip ambalajını çöp kutusuna atmalısınız. Kişisel su taşıma aparatları taşınabilir.
* Etkinlik süresince çevreye hiçbir şekilde çöpünüzü veya fazlalığını hissettiğiniz bir malzemenizi atamaz/bırakamazsınız. Bu davranış diskalifiye sebebidir.
* Mevsim itibarı ile hava değişken olabilir. Hava durumu takip edilerek buna uygun kıyafetler seçilmelidir.
* Tüm ödüller törende sırasıyla verilecek, erken ayrılmak isteyenler için özel bir uygulama olmayacaktır. Törene katılamayacak katılımcılar, yerlerine bir refakatçi bırakmalıdırlar. Ödüller daha sonra iletilmez. Ödül alacak kişilerin ve destekçilerin onurlandırılması için organizasyona bir bütün olarak katılmanızı önemle rica ederiz.
* Katılımcıların (iş, aile, sağlık vb.) herhangi bir nedenden ötürü etkinliklere katılamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Kayıt ücretleri bir başka etkinliğe veya kişiye aktarılmaz.
* Her türlü mücbir sebeplerden ötürü parkur ve programda değişiklik olabilir. Katılımcılar yeni düzenlemeye uymakla mükelleftirler, aksi iddialarda ve taleplerde bulunamazlar.
* Ara sonuçlar yayınlandıktan 15 dakika içerisinde 100TL itiraz bedeli ve dilekçe ile etkinlik direktörlüğüne başvurarak itirazınızı yapabilirsiniz. İtirazın kabul olması halinde itiraz bedeli geri ödenir ve gerekli düzeltme yapılarak sonuçlar revize edilir. Daha sonra yapılacak itirazlar geçersizdir.
* Tüm katılımcılar bu kuralları okumuş ve biliyor kabul edilerek kayıt olmuş sayılırlar.

Nerede Kalabilirim?

https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2021/03/cunda-glambing-320x180.jpg

CUNDA FORA GLAMPING 

  +90 266 327 13 43  / +90 530 372 27 29

Etkinlik alanı olan CUNDA FORA GLAMPING’ in sınırlı sayıdaki otantik karavan ve bungalov odalarında 2 gece oda-kahvaltı konaklama özel fiyatları aşağıdadır. Dilerseniz kendi çadırınızda kamping olanağı da sunulmaktadır. Çadır için kişi başı  günlük ₺ ek ücretle kahvaltı da alabilirsiniz.

0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş 00₺- +12 yaş çocuklar 00 ₺

Deluxe bahçeli  2 kişi  oda-kahvaltı / 00₺

Deluxe karavan 2 kişi oda-kahvaltı / 00₺

Çadır konaklama 1 kişi kahvaltısız / 00₺


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2021/11/1-320x214.jpg

CUNDA FORA OTEL 

+90 266 327 30 31  / +90 530 372 27 29

Etkinlik alanına en yakın otel konaklama seçeneği için 2 gece oda-kahvaltı konaklama özel fiyatları aşağıdadır.

0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş 00₺- +12 yaş çocuklar 00 ₺

1 kişi  oda-kahvaltı / 00₺

2 kişi oda-kahvaltı / 00₺

3 kişi oda-kahvaltı / 00₺


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2021/04/cunda_oteli-320x180.png

CUNDA OTELİ

+90 266 327 24 65  /  +90 532 490 21 35

2 gece oda- kahvaltı konaklama şeklinde etkinlik özel fiyatları aşağıdadır.

2 kişilik oda / 00₺

3 kişilik oda / 00₺

Suit oda / 00₺Nerede Yiyebilirim?

“Ultimate CUNDA” destekçisi olan restoranlardan %10 indirim alabilirsiniz. Özellikle etkinlik gecesi için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Ege’nin nefis lezzetlerinde buluşmak üzere şimdiden afiyet olsun…

Cunda Yannis Restaurant 0539 843 08 60

Cunda Batı Balık Restaurant 0553 631 20 05

“Atalante” Yalço’nun Yeri 0506 255 70 04

LAL Girit Mutfağı 0266 327 28 34

Son Vapur 0535 312 72 60


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/05/Cunda-adasi-gezilecek-yerler-640x360.jpg

Nasıl Gelirim?

https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/ucak.png

Edremit Havaalanı

Istanbul – S.Gökçen (SAW) Balikesir Koca Seyit (EDO)

THY      Borajet      Pegasus


https://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/otomobil.png

Otomobil

İstanbul-Ayvalık arası yaklaşık 6 saat sürmektedir. Yolların büyük kısmı duble yoldur.

Karayolu haritası için tıklayın