Yükleniyor..

Risk Kabul Beyannamesi ve Feragatname

Ultimate etkinliklerine kendi isteğim ile katılıyorum. Etkinliklere 18 yaşından küçüklerin katılamayacağını biliyor ve 18 yaşını doldurmuş olduğumu beyan ediyorum. Etkinlikler içerisinde yer alan yüzme-koşu-dağ bisikleti ve diğer doğa sporlarının ne çeşit riskler taşıdığı konusunda bilgi ve tecrübem vardır. Doğa sporlarında risklerin tamamen yok edilemeyeceğini, kısıtlı ilkyardım hizmetinin bulundurulduğunu, güvenliğin maksimum olabilmesi için organizasyonun duyurduğu kurallara tamamen uymam gerektiğini kabul ediyorum.

Bu etkinliklere katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, fiziksel ve psikolojik olarak tamamen sağlıklı ve yeterli olduğumu beyan ederim.

Etkinliklerle ilgili şahsıma ait her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum.

Etkinlikler halka açık alanlarda yapılacağı için katılımcı olarak genel toplum kurallarına uymakla yükümlü olduğumu biliyorum. Organizasyon kuralları dışında davranmak, parkur dışı araziye girmek, etkinlik sırasında 3. şahısların veya kurumların can ve mal güvenliğine zarar vermenin yasak olduğunu ve aksi durumlarda her türlü sorumluluğun kendime ait olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.

Kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, etkinliklerin öncesinde ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık ve hasar durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu bildiriyorum.

Organizasyona katılmak için kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılmadığım takdirde bu kayıtla elde ettiğim haklarımı talep etmeyeceğimi kabul ve beyan ediyorum.

Bu metni okuduğumu ve tüm kuralları bilerek ve kabul ederek etkinliğe katıldığımı kabul ve beyan ediyorum.