Yükleniyor..

KAYIT OL

İPTAL


Genel Bilgiler

PANDEMİ uygulamaları nedeni ile etkinlik takvimindeki aşırı çakışmalar göz önüne alınarak,  2020 CUNDA etkinliklerinde iptal kararı alınmıştır.

Tarih: İPTAL
Yer: Ayvalık CUNDA Adası
Parkurlar: Koşu 10km veya 5km kısa parkur/ Yüzme 2km / Kombine (10km Koşu+2km Yüzme)
Destekleyenler: HİS Federasyonu, Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediyesi, SALOMON, ADIM ADIM
Katılımcı profili: Tüm katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması zorunludur. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır.


Kayıt Prosedürü

Kayıt formunu doldurup, ödemesini yaptıktan sonra isminiz katılımcı listesinde görünecektir. Yanlış girdiğiniz bir bilgi olursa e-posta göndererek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Son kayıt tarihi .. Eylül Salı günüdür. Bu tarihten sonra veya etkinlik alanında kayıt alınmayacaktır. Kontenjan dolduğunda kayıtlar daha erken bir tarihte de kapanabilir.

Erken kayıt: 15 Şubat – 31 Temmuz arası tek branş 110 TL – kombine 200 TL

Geç kayıt: 1 Ağustos – .. Eylül arası tek branş 130 TL – kombine 240 TL

ÖNEMLİ: Katılımcıların (iş, sağlık vb.) herhangi bir nedenden ötürü etkinliklere katılamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Kayıt ücretleri bir başka etkinliğe  veya kişiye aktarılmaz.


Sporcu Kiti: Her katılımcıya tişört verilir. Koşuculara çipli numara, yüzücülere bone ve çipli bileklik verilir. Numara ve çipini kullanmayan katılımcılar tasnif dışı kalırlar. Sporcu kitleri, her katılımcının şahsen kendisine ve kimlik ibraz edilerek, imza karşılığında verilecektir. Katılacağınız branşın başlangıç saatinden en az 1 saat önce teslim alınmayan kitler verilmez ve bir hak iddia edilemez.


Program

Eylül Cuma Eylül Cumartesi Eylül Pazar
17:00 / Kayıt Açılış 09:30 / Koşu Start 08:30 Yoga (plajda)
18:30 / Yoga (sahada) 13:30 / Yüzme Start
20:00 / Kayıt Kapanış 16:30 / Ödül Töreni
23:00 /  After Party

Kayıt, tören ve koşu etkinliği; Adaspor futbol sahasında (Cunda Marina yanı) yapılacaktır.

Yüzme etkinliği , after party ve pazar yogası; Cunda Oteli Plajı (yüzme geç kayıt/kit teslimi)


http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/01/6.jpg

Etkinlik Alanı ve Parkurlar

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/05/0.jpg

Toplanma, kayıt, koşu başlangıç ve bitiş alanı Cunda merkezindeki marina yanı Ayvalık Adaspor futbol sahasıdır. Giyinme, tuvalet, otopark, vestiyer hizmetleri mevcuttur.  Etkinlik alanında ambulans ve sağlık ekibi bulunacaktır.

Koşu parkuru 10km ve 5km (kısa koşu) olmak üzere iki seçeneklidir. Her ikisi de eğimli arazi yapısına sahip, zeminin geneli sert taşlı topraktır. Her türlü koşu ayakkabısı ile koşulabilir. Hava şartlarına uygun kıyafetler giyilmesi, güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka kullanımı önerilir. 10k (uzun) parkurda 2 adet su ve 1 adet serinleme noktası olacaktır. 10k parkuru aynı zamanda kombine katılımcılar için puanlı parkurdur. Kısa parkur ise arazi deneyimi yaşamak isteyenler için tercih edilebilir. 1 adet su noktası bulunacaktır.

Yüzme alanı CUNDA OTELİ plajıdır. Parkur 2km mesafeli olup, seyirci izlenimine müsaittir. Deniz zemini kumluk ve 2-10m derinlikte sığ bir yapıdadır. Su sıcaklığı ortalama 22 santigrad derece civarındadır. Her türlü tür mayo ve wetsuit kullanımı serbesttir. Parkur şamandıralar ile işaretlenmiştir. Parkurda 2 adet kontrol noktası bulunmaktadır. 1.kontrol noktası 950.metrededir ve 30 dakikada geçilmelidir. 2.kontrol noktası 1550.metrededir ve 45 dakikada geçilmelidir. Parkurun tamamı 75 dakikada tamamlanmalıdır. Zaman aşımı diskalifiye sebebidir ve yüzücüler parkurdan çıkarılarak, hakem teknesine alınır.

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/1.jpg

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/02/cunda-parkur.jpg

Kategoriler ve Ödüller

Yaş Tasnifi: Nüfus kağıdındaki doğum yılı baz alınarak 4 farklı yaş grubu yapılır; 18-29 Yaş / 30-39 Yaş / 40-49 Yaş / 50 ve üzeri yaşlar.

A. Tek Branş Katılımı ve Ödülleri: Yüzme veya Koşu (10k /5k)  etaplarından birine katılacağınız anlamına gelir. Süre limitleri içerisinde parkurunu tamamlayamayanlar tasnif dışı kalırlar.

Her branş için parkurunu tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilir.

Yüzme ve 10k koşu parkurlarında kadın/erkek 4 farklı yaş grubunda ilk üç dereceye kürsü madalyası verilir. 5k koşu parkurunda yaş tasnifi yapılmaz, yalnızca genel klasman derecelerine madalya verilir.

Tek branş için kayıt formunda “yüzme veya koşu” seçimi yapılarak buna göre kayıt ücreti ödenmelidir.

B. Kombine Katılım ve Ödülleri: Yüzme ve 10k koşu parkurlarına katılacağınız anlamını taşır. Kombine sıralamasına girebilmek için ilgili parkurlar belirtilen limitler içerisinde  tamamlanmalıdır.  Tüm branşlardaki bitiriş süreleri toplanarak kombine genel klasman sıralaması oluşturulur. Eşitlik halinde; doğum tarihine (yıl-ay-gün sırasıyla) bakılır. Yaşı büyük olan avantajlıdır.

Yaş grubuna bakılmaksızın kadın/erkek genel klasman ilk 3 dereceye kupa verilir. Kombineciler en ucuz katılım ücreti ile ilgili kategorilerin tüm ödüllerine sahip olacaklardır. Amaç, katılımcıları tüm branşlarda gün boyu etkin olmaya teşvik etmektir.

Kombine katılmak için; kayıt formunda “kombine” seçeneği işaretlenmeli ve kayıt ücreti yatırılmalıdır.

ÖNEMLİ: Tüm ödüller törende sırasıyla verilecek, erken ayrılmak isteyenler için özel bir uygulama olmayacaktır. Törene katılamayacak katılımcılar, yerlerine bir refakatçi bırakmalıdırlar. Ödüller daha sonra iletilmez. Ödül alacak kişilerin, destekçi kurumların, organizasyon komitesinin onurlandırılması için etkinliğin tamamını bir bütün olarak düşünerek katılmanızı önemle rica ederiz.


Kurallar / Hatırlatmalar

*Kayıt formunu doldurulup, ücreti yatırılarak onay alan kayıtlar, “katılımcılar” listesinde yayınlanır. Listedeki bilgilerinizde değişiklik olacaksa lütfen e-posta gönderiniz.
* Nüfus kağıdınız yanınızda olmalıdır. Kit teslimi ve yaş tasnifi buna göre yapılacaktır.
* Belirlenen parkur dışına çıkılması diskalifiye sebebidir. Parkur üzerinde yönlendirme işaretleri ve hakem kontrol noktaları ile video çekimi olacaktır.
* Numaralar kimlik kontrolü ile ve imza karşılığı teslim edilecektir. Numarasız şekilde parkura girilmemelidir. Verilen numaralar söylendiği şekilde takılmalıdır. Kontrol noktalarında veya bitişte numaranız kayıt edilemezse sıralamaya giremezsiniz.
* Bu, özel bir etkinlik olacağından herhangi bir sağlık raporu veya lisans gerekliliği yoktur. Katılımcıların sağlık durumlarının bu tip bir etkinliğe uygun olduğunu ve tüm riski üstlendiklerini belirtir toplu kayıt ve “Risk Kabul Formu” ‘nu etkinlik günü kayıt masasında imzalamaları gerekmektedir.
* Genel trafik, mülkiyet ve güvenlik kurallarına uymak katılımcıların kendi sorumluluğudur. Parkur dışındaki yasaklanmış alanlara girilmemelidir. Kural ihlallerinden doğabilecek hukuki sorunların muhatabı katılımcının kendisidir, organizasyon sorumlu tutulamaz.
* Doğayı kirletmemek için suyunuzu istasyon civarında içip ambalajını çöp kutusuna atmalısınız. Kişisel su taşıma aparatları taşınabilir.
* Etkinlik süresince çevreye hiçbir şekilde çöpünüzü veya fazlalığını hissettiğiniz bir malzemenizi atamaz/bırakamazsınız. Bu davranış diskalifiye sebebidir.
* Mevsim itibarı ile hava değişken olabilir. Hava durumu takip edilerek buna uygun kıyafetler seçilmelidir.
* Tüm ödüller törende sırasıyla verilecek, erken ayrılmak isteyenler için özel bir uygulama olmayacaktır. Törene katılamayacak katılımcılar, yerlerine bir refakatçi bırakmalıdırlar. Ödüller daha sonra iletilmez. Ödül alacak kişilerin ve destekçilerin onurlandırılması için organizasyona bir bütün olarak katılmanızı önemle rica ederiz.
* Katılımcıların (iş, aile, sağlık vb.) herhangi bir nedenden ötürü etkinliklere katılamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Kayıt ücretleri bir başka etkinliğe veya kişiye aktarılmaz.
* Her türlü mücbir sebeplerden ötürü parkur ve programda değişiklik olabilir. Katılımcılar yeni düzenlemeye uymakla mükelleftirler, aksi iddialarda ve taleplerde bulunamazlar.
* Ara sonuçlar yayınlandıktan 15 dakika içerisinde 100TL itiraz bedeli ve dilekçe ile etkinlik direktörlüğüne başvurarak itirazınızı yapabilirsiniz. İtirazın kabul olması halinde itiraz bedeli geri ödenir ve gerekli düzeltme yapılarak sonuçlar revize edilir. Daha sonra yapılacak itirazlar geçersizdir.
* Tüm katılımcılar bu kuralları okumuş ve biliyor kabul edilerek kayıt olmuş sayılırlar.

Nerede Kalabilirim?

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/02/4.jpg
Cunda Oteli (Organizasyon Otelidir)

Yüzme parkuru, after party ve pazar yogasının yapılacağı ana etkinlik otelidir. (5-6 haziran 2 gece konaklama koşulu ile gecelik oda fiyatları)

1 kişi oda+kahvaltı gecelik 450TL
2 kişi oda+kahvaltı gecelik 450TL
3 kişi oda+kahvaltı gecelik 600TL

.


http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/02/dffdhg.jpg
Cunda House Otel

2kişi oda+kahvaltı gecelik 350TL
3kişi oda+kahvaltı gecelik 450TL
4kişi oda+kahvaltı gecelik 550TL

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/02/fzm4kgnchpulckbxeikv.jpg
Pür Beyaz Otel

2 kişi oda+kahvaltı gecelik 450-500/550-595₺
3 kişi oda+kahvaltı gecelik 650-750₺
4 kişi oda+kahvaltı gecelik 750-850₺

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/03/lll.jpg
Otel Ezer

2 kişi oda+kahvaltı gecelik 200₺
3 kişi oda + kahvaltı gecelik 300₺

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/06/elisaotel.jpg
Elisa Otel

1 kişi oda+kahvaltı gecelik
2 kişi oda+kahvaltı gecelik
3 kişi oda+kahvaltı gecelik

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2020/02/despotevi.jpg
Cunda Despot Evi Otel

2kişi oda+kahvaltı gecelik 1000₺
Diğer odalarda %10 indirim


.

Nerede Yiyebilirim?

“Ultimate CUNDA” destekçisi olan restoranlardan %10 indirim alabilirsiniz. Özellikle etkinlik gecesi için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Ege’nin nefis lezzetlerinde buluşmak üzere şimdiden afiyet olsun…

Cunda Batı Balık Restaurant 0553 631 20 05

Pizza UNO Restaurant 0266 327 18 28

Cunda Balık Evi 0506 140 09 78

“Atalante” Yalço’nun Yeri 0506 255 70 04

LAL Girit Mutfağı 0266 327 28 34

Son Vapur 0535 312 72 60

1862 Restaurant 0266 327 19 00

.

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2019/05/Cunda-adasi-gezilecek-yerler-640x360.jpg

Nasıl Gelirim?

http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/ucak.png

Edremit Havaalanı

Istanbul – S.Gökçen (SAW) Balikesir Koca Seyit (EDO)

THY      Borajet      Pegasus


http://teamkronos.com/wp-content/uploads/2017/10/otomobil.png

Otomobil

İstanbul-Ayvalık arası yaklaşık 6 saat sürmektedir. Yolların büyük kısmı duble yoldur.

Karayolu haritası için tıklayın