Yükleniyor..

Etkinlik Kuralları / Hatırlatmalar

* Kontenjanda belirtilen sayıda kayıt formunu ilk dolduran koşucular koşuya katılabilecektir.

* Kayıtlı koşucuların listesi yayınlanmaktadır. Listedeki bilgilerinizde değişiklik olacaksa lütfen mail atınız.

* Koşu günü nüfus cüzdanınız (itirazlara karşı) yanınızda olmalıdır, yaş tasnifi buna göre yapılacaktır.

* Parkur dışına çıkılması diskalifiye sebebidir. Parkur üzerinde yönlendirme işaretleri ve hakem kontrol noktaları ile video çekimi olacaktır.

* Özel bir etkinlik olacağından herhangi bir sağlık raporu veya lisans gerekliliği yoktur. Bununla birlikte katılımcıların sağlık durumlarının bu tip bir performansa uygun olduğunu ve tüm riski üstlendiklerini belirtir “Risk Kabul Formu” ‘nu kayıt masasında imzalamaları gerekmektedir.

* Parkur dışındaki yasaklanmış alanlara da girilmemelidir. Kural ihlallerinden doğabilecek hukuki sorunların muhatabı katılımcıdır, organizasyon sorumlu tutulamaz.

* Mevsim itibarı ile hava değişken olabilir. Hava durumu takip edilerek buna uygun kıyafetler seçilmelidir.

* Tüm ödüller törende sırasıyla verilecek, erken ayrılmak isteyenler için özel bir uygulama olmayacaktır. Törene katılamayacak olanlar, yerlerine bir refakatçi bırakmalıdır. Ödüller daha sonra iletilmeyecektir. Ödül alacak kişilerin, destekçilerin ve organizasyon komitesinin onurlandırılması için etkinliği bir bütün olarak düşünerek katılmanızı ve programa uymanızı önemle rica ederiz.

* Nakit ödüller, miktar ve yaş olarak belirtildiği şekilde dağıtılır. Farklı talepler değerlendirilmez.

* Organizasyon komitesi, hava şartları, katılımcı sayısı, parkurdaki fiziksel değişiklikler gibi nedenlerle parkurlarda güzergah veya mesafe değişikliği yapma hakkına sahiptir. Katılımcılar yeni parkur düzenlemesine uymakla mükelleftirler, aksi iddialarda ve taleplerde bulunamazlar.

* Tüm katılımcılar bu kuralları okumuş ve biliyor kabul edilerek kayıt olmuş sayılırlar.